Ubiquiti 8p USW-Lite-8-PoE
Ubiquiti USW-Lite-8-PoE to w pełni zarządzalny switch warstwy 2, który posiada 8 gigabitowych portów RJ-45, z czego 4 obsługują zasilanie PoE+. Całkowity budżet mocy wynoszący 52 W umożliwia zasilanie wielu urządzeń wspierających Power over Ethernet, w tym punktów dostępowych UniFi.

Praktyczne rozwiązania
Switch Ubiquiti USW-Lite-8-PoE oferuje bogaty zestaw protokołów warstwy 2 i może być łatwo monitorowany oraz zarządzany dzięki aplikacji UniFi Network. Jego bezwentylatorowa i kompaktowa konstrukcja umożliwia wygodne użytkowanie na biurku lub montaż na ścianie przy użyciu dołączonych akcesoriów.

Aplikacja UniFi Network
Przełącznik Ubiquiti USW-Lite-8-PoE można monitorować i konfigurować za pomocą intuicyjnej aplikacji UniFi Network. Jest ona dostępna zarówno w przeglądarce, jak i jako aplikacja na smartfona, co pozwala na dostęp do sieci praktycznie z dowolnego miejsca. Zarządzaj centralnie wieloma urządzeniami, aktualizuj oprogramowanie zdalnie oraz monitoruj podłączonych użytkowników.

| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 8 |
| Maksymalny pobór mocy | 8 W |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 4 |
| Dodatkowe informacje | Link Aggregation QoS VLAN Spanning Tree |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at |
| Wysokość | 32 mm |
| Waga | 0,30 kg |
| Dołączone akcesoria | Elementy montażowe Zasilacz |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 8 szt. |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE+ 802.3at (PSE) do 30W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W PoE+ 802.3at (PSE) do 30 W |
| Przepustowość | 16 Gb/s |
| Typ obudowy | Biurkowy |



























