Ubiquiti 32p USW-PRO-Aggregation
jest to w pełni zarządzalny przełącznik warstwy 3, który posiada 4 sloty 25Gb/s SFP28 oraz 28 slotów 10Gb/s SFP+, przeznaczony do agregacji łączy o wysokiej przepustowości.
Ubiquiti Hi-Capacity Aggregation wyposażony jest w dotykowy ekran o przekątnej 1,3 cala, obsługujący łącza o dużej przepustowości, co umożliwia agregację łączy w celu zwiększenia pojemności i dostępności. Zarządzanie agregacją USW-Pro-Aggregation odbywa się za pomocą aplikacji UniFi oraz aplikacji mobilnej, co pozwala na łatwe tworzenie, skalowanie i monitorowanie sieci firmowych.

Kluczowe funkcje
Cztery sloty SFP28 o prędkości 25 Gb/s
Szybkie i niezawodne połączenia
Są idealne do zastosowań wymagających dużego transferu danych, takich jak przesyłanie dużych plików czy streaming wideo w wysokiej rozdzielczości. Umożliwiają również łatwe rozszerzenie możliwości sieci o połączenia optyczne.
Przepustowość przełączania 760 Gb/s
Płynna i szybka transmisja danych
Dzięki tak dużej przepustowości użytkownicy mogą cieszyć się stabilnymi połączeniami nawet w intensywnie obciążonych sieciach.
Zapasowe złącze wejściowe 12 V DC
Podłączenie zewnętrznego źródła zasilania
Jest to istotna funkcja zapewniająca ciągłość działania systemu w przypadku utraty zasilania głównego. Dzięki temu możesz być pewny, że sieć będzie działać nawet w nieprzewidzianych sytuacjach.
Twoja wydajna i niezawodna sieć
Łatwe zarządzanie
Switch Hi-Capacity Aggregation jest zarządzany i konfigurowany przez kontroler UniFi z obsługą aplikacji UniFi Mobile. Przełącznik UniFi oferuje zestaw zaawansowanych protokołów i funkcji przełączania warstwy 3, w tym tryb pracy na port (przełączanie, dublowanie lub agregacja), routing między sieciami VLAN, statyczny routing i serwer DHCP. Kontroler UniFi i aplikacja mobilna umożliwiają administratorom konfigurowanie i monitorowanie praktycznie wszystkich funkcji przełącznika w graficznym interfejsie użytkownika z dowolnego miejsca.
Wejście RPS DC to nowa funkcja w USW-Aggregation-Pro, zapewniająca nadmiarowe zasilanie, gdy przełącznik jest podłączony do USP-RPS (UniFi Smart Power RPS) przez wejście RPS DC. Gdy wewnętrzny zasilacz przełącznika jest wyłączony, funkcja przełącznika może nadal działać dzięki zasilaniu awaryjnemu z portu wejściowego USP-RPS.
Wysokie prędkości
Ubiquiti UniFi Switch Pro Aggregation charakteryzuje się dużą przepustowością przełączania - do 760 Gb/s i prędkością przekazywania pakietów - 565,44 Mp/s. Dodatkowo wyposażony jest w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 1,3". Dzięki wysokiej wydajności UniFi Switch Pro Aggregation doskonale sprawdzi się jako główny switch w dużych sieciach złożonych z wielu punktów dostępowych i kamer.
| Architektura sieci | 10 Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 32 |
| Maksymalny pobór mocy | 100 W |
| Wysokość | 44 mm |
| Szerokość | 442 mm |
| Dodatkowe informacje | Ekran dotykowy Przycisk resetowania do ustawień fabrycznych |
| Złącza | SFP+ - 4 szt. |
| Warstwa przełączania | 3 2 |
| Zarządzanie | Zarządzalny L3 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) |
| Przepustowość | 380 Gb/s |
| Typ obudowy | Do szaf RACK |



