Ubiquiti 52p USW-PRO-MAX-48-PoE
to 48-portowy, zarządzalny przełącznik gigabitowy PoE++ warstwy 3 Etherlighting, wyposażony w 32 porty Gigabit Ethernet PoE+/PoE++, 16 portów 2.5 Gigabit Ethernet PoE++ oraz 4 sloty SFP+. Umożliwia połączenia Gigabit z urządzeniami RJ45 Ethernet oraz łącza światłowodowe 10 Gb/s do sieci firmowej.
Ubiquiti Professional Max 48 PoE to wydajny przełącznik Ethernet warstwy 3, stworzony z myślą o spełnieniu wymagań współczesnych sieci. Dzięki wszechstronnym funkcjom i solidnym możliwościom, switch ten obsługuje nawet najbardziej wymagający ruch sieciowy, zapewniając płynne połączenia i optymalną wydajność dla wszystkich podłączonych urządzeń.

Nowoczesne środowisko sieciowe
Zasilanie wymagających urządzeń
Przełącznik dostarcza energię do wymagających urządzeń, takich jak punkty dostępowe, kamery IP i telefony VoIP, z mocą do 60W PoE++ na port. Podświetlane porty Etherlighting ułatwiają identyfikację lokalizacji portu, prędkości/łącza oraz natywnej sieci VLAN/sieci.
Praca bez przerw w przypadku awarii zasilania jest możliwa dzięki wsparciu zasilania awaryjnego DC. Przełącznik można łatwo zarządzać i konfigurować z jednego, zintegrowanego interfejsu za pomocą kontrolera sieci Ubiquiti UniFi Network Controller.
łatwa obsługa i szybki montaż
USW-Pro-Max-48 PoE posiada 1,3-calowy dotykowy moduł LCM, który dostarcza informacji o stanie połączeń oraz umożliwia łatwe monitorowanie i szybkie rozwiązywanie problemów. Kompaktowe wymiary, konstrukcja bez wentylatora oraz dołączone uchwyty montażowe sprawiają, że urządzenie można łatwo zamontować w szafie Rack.
Intuicyjne zarządzanie
UniFi Switch Pro Max 48 PoE jest zarządzany i konfigurowany za pomocą kontrolera sieci UniFi z obsługą aplikacji mobilnych UniFi. Kontroler sieci UniFi umożliwia udostępnianie urządzeń UniFi, mapowanie sieci i szybkie zarządzanie ruchem w systemie z dowolnego miejsca.
USW-Pro-48 wyposażony jest w zestaw zaawansowanych protokołów i funkcji przełączania warstwy 2, w tym tryb pracy (przełączanie, tworzenie kopii lustrzanych lub agregowanie) na port. Oprócz protokołów przełączania i funkcji warstwy 2, switch oferuje funkcje warstwy 3, takie jak routing między VLAN, routing statyczny i funkcjonalność serwera DHCP.
| Architektura sieci | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 52 |
| Maksymalny pobór mocy | 100 W |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 48 |
| Wysokość | 44 mm |
| Szerokość | 442 mm |
| Dodatkowe informacje | Ekran dotykowy |
| Złącza | SFP - 4 szt. RJ-45 10/100/1000 Mbps - 32 szt. RJ-45 100/1000/2500 Mbps - 16 szt. |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.1 x |
| Warstwa przełączania | 3 2 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) |
| Przepustowość | 224 Gb/s |
| Typ obudowy | Do szaf RACK |
| Power over Ethernet (PoE) | Universal POE (UPOE) do 60 W |

