Powerbank Baseus Magnetic 10000mAh 20W (biały)
Powerbank Baseus Magnetic oferuje kilka portów oraz umożliwia szybkie i bezpieczne ładowanie bezprzewodowe z maksymalną mocą 15 W. Jego pojemność 10 000 mAh zapewnia wiele dodatkowych godzin pracy. Praktyczny wyświetlacz informuje o poziomie naładowania, a składana podpórka pozwala używać go jako uchwytu na telefon.

Bezpieczne i szybkie ładowanie
Baseus Magnetic jest wyposażony w port USB-C i umożliwia bezprzewodowe ładowanie indukcyjne, co pozwala na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Port USB-C obsługuje szybkie ładowanie PD 20 W, a ładowarka indukcyjna oferuje moc do 15 W dla wybranych urządzeń.
Urządzenie posiada zabezpieczenia przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem, wysoką temperaturą, prądem przetężeniowym oraz polem elektromagnetycznym, co czyni Magnetic bezpiecznym dla ładowanych sprzętów.

| Kolor | Biały |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Typu-C - USB Typu-C |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem Technologia Power Delivery Wbudowany wyświetlacz Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie (OCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OTP) Zabezpieczenie termiczne Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OCP) Zabezpieczenie termiczne (OTP) |
| Wysokość | 20 mm |
| Waga | 220 g |
| Długość | 117 mm |
| Napięcie nominalne | 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 2,22 A 2 A 3 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Jump starter | Nie |















































