| Kolor | Srebrny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Pobór mocy podczas pracy | 91 W |
| Wysokość (z podstawą) | 518 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Klasa energetyczna | G |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 70 mm |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1800R |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Waga | 7,37 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel USB Kabel USB |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Złącza | HDMI - 2 szt. Wyjście audio - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. USB 2.0 - 3 szt. |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Nie posiada |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| HDR | HDR ready |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~21° (do tyłu/w górę) |
| Wbudowany kalibrator | Nie |



