| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Pobór mocy podczas pracy | 168 W |
| Wysokość (z podstawą) | 581 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Klasa energetyczna | F |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 150 mm |
| Moc głośników | 2 x 2,5W |
| Dodatkowe informacje | Przełącznik KVM |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Waga | 10,1 kg |
| Dołączone akcesoria | Raport kalibracji kolorów Sterownik Hotkey Puck G2 |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Złącza | USB Typu-C (z DisplayPort) - 1 szt. HDMI 2.0 - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. USB Typu-B - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~30° (do przodu/w dół) |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~275° (w lewo) ~275° (w prawo) |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |

































