Baseus Magnetic Mini Wireless Charging Power Bank 20W 20000mAh
Szybko i bezpiecznie naładuj swoje urządzenia dzięki powerbankowi Baseus. Model Baseus Magnetic Mini posiada port USB-C i oferuje możliwość ładowania bezprzewodowego. Jego pojemność to imponujące 20 000 mAh. Wbudowane diody umożliwiają w każdej chwili sprawdzenie poziomu naładowania baterii. Obsługuje protokoły szybkiego ładowania, takie jak PD 20 W.

Przemyślana konstrukcja
Urządzenie wyróżnia się niewielką wagą i kompaktowym kształtem, co pozwala mieć je zawsze pod ręką. Dodatkowo zaprojektowano je tak, aby umożliwić wygodne ładowanie smartfona bez kabli – nie zasłania aparatu telefonu, co pozwala na swobodne korzystanie z niego, a dzięki silnym magnesom zapewnia stabilność umieszczonemu na nim urządzeniu. Materiał jest przyjemny w dotyku i zapobiega wyślizgnięciu się z dłoni.

| Kolor | Fioletowy |
| Pojemność nominalna | 20 000 mAh |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED |
| Wysokość | 31 mm |
| Szerokość | 71 mm |
| Waga | 356 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Typu-C - USB Typu-C |
| Długość | 112 mm |
| Napięcie nominalne | 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In) |
| Prąd wyjściowy | 2,22 A 2 A 3 A 1,5 A 2,4 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C |
| Jump starter | Nie |











































