Baseus Magnetic Mini Wireless Charging Power Bank 20W 6000mAh
Szybko i bezpiecznie naładuj swoje urządzenia dzięki powerbankowi Baseus. Model Baseus Magnetic Mini posiada port USB-C i oferuje możliwość ładowania bezprzewodowego. Jego pojemność to 6000 mAh, a wskaźnik LED pokazuje poziom naładowania. Obsługuje protokoły szybkiego ładowania, takie jak PD 20 W.

Przemyślana konstrukcja
Urządzenie wyróżnia się niewielką wagą i kompaktowym kształtem, co pozwala mieć je zawsze pod ręką. Zostało zaprojektowane tak, aby umożliwić wygodne ładowanie smartfona bezprzewodowo, nie zasłaniając przy tym kamery telefonu, co pozwala na swobodne korzystanie z niego. Dzięki silnym wbudowanym magnesom, telefon jest stabilnie utrzymywany na miejscu. Dodatkowo, materiał jest miły w dotyku i zapobiega wyślizgnięciu się z dłoni.

| Kolor | Niebieski |
| Pojemność nominalna | 6 000 mAh |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED |
| Wysokość | 17 mm |
| Szerokość | 64 mm |
| Waga | 146 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Typu-C - USB Typu-C |
| Długość | 99 mm |
| Napięcie nominalne | 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In) |
| Prąd wyjściowy | 2,22 A 2 A 3 A 1,5 A 2,4 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C |
| Jump starter | Nie |



























































