Baseus Magnetic Mini Wireless Charging Power Bank 20W 10000mAh
Szybko i bezpiecznie naładuj swoje urządzenia dzięki powerbankowi Baseus. Model Baseus Magnetic Mini posiada port USB-C i umożliwia ładowanie bezprzewodowe. Jego pojemność to imponujące 10 000 mAh. Wbudowane diody pozwalają na bieżąco monitorować poziom naładowania baterii. Obsługuje protokoły szybkiego ładowania, takie jak PD 20 W.

Przemyślana konstrukcja
Urządzenie wyróżnia się niewielką wagą i kompaktowym kształtem, co pozwala mieć je zawsze pod ręką! Dodatkowo zaprojektowano je tak, aby umożliwić wygodne ładowanie smartfona bez kabli – nie zasłania aparatu telefonu, co pozwala na swobodne korzystanie z niego, a dzięki silnym magnesom zapewnia stabilność umieszczonemu na nim urządzeniu. Materiał jest również przyjemny w dotyku i zapobiega wyślizgnięciu się z dłoni.

| Kolor | Niebieski |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 1 |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED |
| Wysokość | 20 mm |
| Szerokość | 69 mm |
| Waga | 208 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - USB Typu-C |
| Długość | 105 mm |
| Napięcie nominalne | 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In) |
| Prąd wyjściowy | 2,22 A 1,5 A 2,4 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C |













































