| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 237 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 1W |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Typ ekranu | Dotykowy |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Złącza | USB Typu-C (z DisplayPort) - 1 szt. HDMI 2.0 - 1 szt. USB Typu-C (z Power Delivery) - 1 szt. |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Dołączone akcesoria | Futerał Rysik - 1 szt. Kabel USB-C Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) |
| Przeznaczenie produktu | Dla grafika i fotografa |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Czas reakcji | 29 ms |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Predefiniowane tryby pracy | Adobe RGB sRGB |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 100% |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |

































































