Baseus Bipow Powerbank 20000mAh 20W Black OS
Baseus Bipow Powerbank umożliwia jednoczesne ładowanie wielu urządzeń. Może zasilać większość sprzętów za pomocą portów USB-A / USB-C. Jest kompatybilny z urządzeniami Apple oraz telefonami z systemem Android. Można nim ładować bezprzewodowe głośniki, lampki, sprzęt fotograficzny i inne akcesoria. Powerbank posiada wyświetlacz LCD, który umożliwia kontrolowanie poziomu naładowania.

Bezpieczne działanie
Powerbank Baseus Bipow jest wytrzymały na złamania i uszkodzenia dzięki solidnym i trwałym materiałom, z których jest zbudowany. Zawiera wbudowane chipy, niezawodne baterie, nowoczesne układy oraz wielowarstwową powłokę, która zapewnia bezpieczeństwo. Urządzenie oferuje 7 poziomów ochrony przed przegrzaniem, rozładowaniem, przepięciami, przeładowaniem, zwarciami i polem elektromagnetycznym.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 20 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Wysokość | 30 mm |
| Szerokość | 69 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED Czujnik temperatury NTC Adaptive Fast Charge Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie Quick Charge |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) Micro USB (In) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 2 A 3 A |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 153 mm |









































