Baseus Bipow Powerbank 30000mAh 20W White OS
Powerbank Baseus Bipow umożliwia jednoczesne podłączenie wielu urządzeń, zapewniając ich bezpieczeństwo. Dzięki wbudowanemu ekranowi LED obsługa jest prostsza, a jego niewielkie wymiary, lekkość i zgodność z międzynarodowymi normami transportu lotniczego sprawiają, że można go zabrać niemal wszędzie. Urządzenie wspiera różne protokoły szybkiego ładowania, takie jak FCP, QC i AFC.

Bezpieczne zasilanie urządzeń
Wysokiej jakości akumulator polimerowo-jonowy zapewnia nie tylko szybkie, ale i bezpieczne ładowanie. Baseus Bipow chroni przed przepięciami, prądami przetężeniowymi, przeładowaniem oraz zwarciem. Powerbank posiada również czujniki temperatury NTC, które zapobiegają przegrzaniu. Produkt automatycznie rozpoznaje podłączone urządzenia i dostosowuje do nich prąd ładowania, zabezpieczając je przed uszkodzeniem.

| Kolor | Biały |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 30 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Wysokość | 69 mm 69 mm |
| Szerokość | 42 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED Czujnik temperatury NTC Adaptive Fast Charge Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie Quick Charge |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) Micro USB (In) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 153 mm |









































