Powerbank Xtorm Rugged Pro 10000 mAh 20 W
Powerbank Xtorm Rugged Pro to sprzęt idealny na każdą wyprawę survivalową. Dzięki swojej dużej pojemności oferuje wiele godzin dodatkowego działania dla Twoich urządzeń. Pojemność 10 000 mAh umożliwia dwukrotne naładowanie telefonu. Moc 20 W pozwala na szybkie ładowanie. Wbudowany port USB-C Power Delivery o mocy 20 W zapewnia wygodne ładowanie. Dwa porty USB-A z funkcją Quick Charge 3.0 szybko uzupełnią energię w urządzeniach takich jak smartfon, aparat cyfrowy, nawigacja GPS czy dron.

Powerbank doskonały na przygodę
Korzystaj z wygody użytkowania nawet podczas lekkiego deszczu. Powerbank Xtorm Rugged Pro został stworzony z myślą o odporności na wodę na poziomie IP65. Dzięki temu można go używać w różnych warunkach pogodowych. Dodatkowym plusem powerbanka jest wbudowana latarka, która zapewnia dobrą widoczność po zmroku.

| Kolor | Czarno-pomarańczowy |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Wysokość | 30 mm |
| Szerokość | 90 mm |
| Dodatkowe informacje | Szybkie ładowanie PowerIQ Funkcja latarki Możliwość ładowania czterech urządzeń jednocześnie Odporność na wodę i kurz |
| Długość | 110 mm |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (In/Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Łączna moc | 20 W |



































































