Powerbank Xtorm Rugged Pro 20000 mAh 35 W
Powerbank Xtorm Rugged Pro to sprzęt idealny na każdą wyprawę survivalową. Dzięki swojej dużej pojemności oferuje wiele dodatkowych godzin pracy dla Twoich urządzeń. Z pojemnością 20 000 mAh, telefon można naładować nawet czterokrotnie. Moc 35 W umożliwia szybkie ładowanie. Wbudowany port USB-C Power Delivery o mocy 15 W zapewnia wygodne ładowanie. Dwa porty USB-A z funkcją Quick Charge 3.0 szybko uzupełnią energię w urządzeniach takich jak smartfon, aparat cyfrowy, nawigacja GPS czy dron.

Powerbank doskonały na przygodę
Korzystaj z wygody użytkowania nawet podczas lekkiego deszczu. Powerbank Xtorm Rugged Pro został stworzony z myślą o odporności na wodę na poziomie IP65. Dzięki temu można go używać w różnych warunkach pogodowych. Dodatkowym plusem tego powerbanka jest wbudowana latarka, która zapewnia dobrą widoczność po zmroku.

| Kolor | Czarno-pomarańczowy |
| Pojemność nominalna | 20 000 mAh |
| Liczba wyjść | 4 |
| Wysokość | 30 mm |
| Szerokość | 120 mm |
| Dodatkowe informacje | Szybkie ładowanie PowerIQ Funkcja latarki Możliwość ładowania czterech urządzeń jednocześnie Odporność na wodę i kurz |
| Długość | 240 mm |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (In/Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Łączna moc | 35 W |



























































