Telewizor 75" TCL 75C655
Odkryj realistyczną jakość obrazu i niezwykle szeroką paletę kolorów z żywymi, intensywnymi barwami i wyrazistym kontrastem. Telewizor TCL 75C655 to idealne rozwiązanie do oglądania filmów i seriali na dużym ekranie w doskonałej jakości. 4K HDR PRO w połączeniu z technologią kropki kwantowej oferuje znakomity zakres dynamiki HDR, gwarantując precyzyjne kolory i najdrobniejsze detale. Dodatkowo, elegancki design serii TCL C65 bez ramki posiada regulowaną dwupozycyjną podstawkę.

Płynne działanie
Telewizor TCL 75C655 posiada natywny ekran 60 Hz, który gwarantuje znakomitą jakość ruchu na dynamicznych obrazach. Dodatkowo, Twoje wrażenia z oglądania będą zawsze krystalicznie czyste, niezależnie od źródła. Telewizor obsługuje również standardy HDR10, HDR HLG, HDR10+, HDR DOLBY VISION, co sprawia, że seria TCL C655 oferuje nie tylko płynny, ale i piękny obraz.

Dźwięk ponad oczekiwania
Telewizor 75C655 jest wyposażony w zintegrowane głośniki stereo ONKYO, które zapewniają czystość dźwięku. Dodatkowo, urządzenie posiada subwoofer, który dostarcza głębokie basy, co oznacza bardziej wciągające doświadczenia Dolby Atmos w domowym zaciszu.

Telewizor dla graczy
Dla graczy istotne jest, aby telewizor był responsywny i oferował płynny oraz wyraźny obraz. Model 75C655, dzięki wsparciu dla HDMI 2.1, ALLM, VRR, zaawansowanemu paskowi gier, FreeSync Premium i Game Accelerator, automatycznie zapewnia najbardziej płynne akcje, najniższe opóźnienia i optymalne ustawienia obrazu w grach.

Inteligentne funkcje z TCL
TCL 75C655 to telewizor z Google TV, co zapewnia łatwy i nieograniczony dostęp do rozrywki, ponieważ wszystkie treści są dostępne w jednym miejscu. Dodatkowo, zaawansowane sterowanie głosowe i Asystent Google sprawiają, że Twoje życie staje się prostsze i bardziej inteligentne.
Telewizor z serii C655 umożliwia łatwe wyświetlanie obrazu z telefonu, tabletu lub laptopa na dużym ekranie dzięki Miracast i wbudowanemu Chromecastowi.

| Wysokość z podstawą | 1035 mm |
| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 958 mm |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 15 W + 20 W |
| Typ telewizora | QLED |
| Smart TV | Google TV |
| Funkcje tunera | Teletext EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Średni pobór mocy | 128 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Szerokość | 1666 mm |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | VP9 TS HEIF AV1 H.264 WEBM AVI MKV WMV MP4 MPG MP3 WMA JPG BMP PNG |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Przekątna ekranu | 75" |
| Dodatkowe informacje | Głośniki Onkyo Procesor Quad Core |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Apple Airplay2 Wi-Fi Bluetooth |
| Seria | C655 |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HDR10 HLG Dolby Vision HDR10+ |
| Technologie dźwięku i obrazu | DTS Virtual:X Sound – system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | AMD FreeSync™ Premium ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) AMD FreeSync Premium |
| Aplikacje | Apple TV Amazon Prime Video YouTube Netflix Google Play Store |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google Współpraca z asystentem głosowym Alexa Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu Kompatybilność z Apple HomeKit Miracast (bezprzewodowe połączenie urządzeń elektronicznych) Sterowanie głosem |



























































