Samsung Odyssey G5 S27DG500EUX G50D - 1247744 - zdjęcie
Samsung Odyssey G5 S27DG500EUX G50D - 1247744 - zdjęcie 1
Samsung Odyssey G5 S27DG500EUX G50D - 1247744 - zdjęcie 2
Samsung Odyssey G5 S27DG500EUX G50D - 1247744 - zdjęcie 3
Samsung Odyssey G5 S27DG500EUX G50D - 1247744 - zdjęcie 4
Samsung Odyssey G5 S27DG500EUX G50D - 1247744 - zdjęcie 5
Samsung Odyssey G5 S27DG500EUX G50D - 1247744 - zdjęcie 6
Samsung Odyssey G5 S27DG500EUX G50D - 1247744 - zdjęcie 7
Samsung Odyssey G5 S27DG500EUX G50D - 1247744 - zdjęcie 8
Samsung Odyssey G5 S27DG500EUX G50D - 1247744 - zdjęcie 9
Samsung Odyssey G5 S27DG500EUX G50D - 1247744 - zdjęcie 10
Samsung Odyssey G5 S27DG500EUX G50D
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:2560 x 1440
  • Matryca:LED, IPS
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:180 Hz
Przekątna ekranu
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)
Zestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 WirelessZestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 Wireless
Napęd optyczny Gembird Napęd DVD na USBNapęd optyczny Gembird Napęd DVD na USB
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400