Monitor gamingowy Samsung Odyssey G5 S32DG500EUX G50D
Zjawiskowy wygląd oraz niezwykle szeroka funkcjonalność – to sprawia, że monitor Samsung Odyssey G5 S32DG500EUX G50D staje się narzędziem, które pozwoli Ci na nowo odkryć świat gier. Solidna budowa w połączeniu z panelem IPS WQHD zapewnia najlepsze wrażenia z rozgrywki w każdym calu. Intensywne kolory, najdrobniejsze detale oraz błyskawiczny czas reakcji to cechy, które pomogą Ci osiągnąć sukces na wirtualnych polach bitwy. Poznaj monitor gamingowy Samsung Odyssey G5 S32DG500EUX G50D.

Przekraczaj granice
Lepsza jakość obrazu
To wejście do świata bardziej realistycznego niż rzeczywistość. Dzięki temu, że liczba pikseli jest 1,7 razy większa niż w standardzie FHD, gry zyskują zupełnie nowy wymiar. Zobacz wszystko, co ważne na matrycy IPS, która umożliwia dostrzeganie głębi kolorów nawet pod dużymi kątami.

Pełna widoczność nawet w ciemności
Odkrywaj wszystkie tajemnice dzięki nieograniczonej ekspresji DisplayHDR 400. To rozwiązanie ukazuje prawdziwą czerń oraz ciemne odcienie bez smużenia, w doskonałych kolorach i z głębią w każdej grze.

Przewaga dzięki szybkości
Częstotliwość odświeżania 180 Hz eliminuje uciążliwe opóźnienia. W rywalizacji z najlepszymi liczą się milisekundy, atakuj przeciwników natychmiast po ich dostrzeżeniu. Czas reakcji 1ms to niezwykła efektywność w grze.

Skupienie bez zakłóceń
Przyjemna, płynna rozgrywka. Technologia AMD Radeon FreeSync synchronizuje tempo obrazu z aktualnymi potrzebami, ograniczając zacięcia i redukując opóźnienia sygnału wejściowego. Każda scena jest wyświetlana równo i płynnie.

Zadbaj o swój komfort
Tryby ochrony wzroku
Ochrona wzroku pozwala na większą wydajność. Zaawansowana technologia z certyfikatem TUV minimalizuje zmęczenie oczu, redukując ilość niebieskiego światła oraz eliminując męczące migotanie.
Ergonomiczna podstawa
Znajdź idealną pozycję. Obracaj, przechylaj i reguluj wysokość, aż osiągniesz optymalną konfigurację. Monitor jest również wyposażony w liczne łatwo dostępne porty, co umożliwia bezproblemowe podłączenie ulubionych urządzeń.
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Wysokość (z podstawą) | 582 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 120 mm |
| Format obrazu | 16:9 |
| Pobór mocy podczas pracy | 32 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Monitor bezramkowy | Tak |
| Szerokość | 714 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.2 - 1 szt. HDMI 2.0 - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~2° (do przodu/w dół) ~25° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Powłoka matrycy | Matowa |





























































