Niezwykły monitor. Niezwykła gra.
Lepsza jakość obrazu
Rozdzielczość QHD i panel IPS
To krok do świata bardziej realistycznego niż rzeczywistość. Dzięki temu, że liczba pikseli jest 1,7 razy większa niż w standardzie FHD, gry zyskują zupełnie nowy wymiar.
Obraz w celach ilustracyjnych.
Pełna widoczność nawet w ciemności
VESA DisplayHDR 400
Odkrywa wszystkie tajemnice dzięki nieograniczonej ekspresji DisplayHDR 400. Technologia ukazuje prawdziwą czerń i ciemne odcienie bez rozmycia, w doskonałych kolorach i z głębią w każdej grze.
Obraz w celach ilustracyjnych.
Przewaga dzięki prędkości
Czas reakcji 1ms i odświeżanie 180Hz
Szybkość odświeżania 180Hz eliminuje irytujące opóźnienia. W starciu z najlepszymi liczą się milisekundy, atakuj przeciwników natychmiast po ich zauważeniu. Czas reakcji 1ms to niezwykła skuteczność w grze.
GTG* „1ms” to zakres średniego czasu reakcji od 1.00 do 1,99 ms zaokrąglony do liczby całkowitej.* Na podstawie GTG mierzonego w wewnętrznych warunkach testowych. Wyniki mogą się różnić w zależności od wyświetlanych treści i ustawień monitora (wymaga ustawienia „trybu ekstremalnego”).* GTG (Gray to Gray) mierzy czas, w którym piksel monitora zmienia się z jednej wartości szarości na inną.
Skupienie bez zakłóceń
AMD FreeSync Premium Pro
Płynna i przyjemna rozgrywka. Technologia AMD Radeon FreeSync dostosowuje tempo synchronizacji obrazu do aktualnych potrzeb, redukując tym samym jego zacięcia i zmniejszając opóźnienia sygnału wejściowego. Każda scena jest wyświetlana równomiernie i płynnie.
Obraz w celach ilustracyjnych
Zadbaj o swoje oczy
Tryby ochrony wzroku (Eye Saver) i braku migotania (Flicker Free)
Ochrona wzroku pozwala osiągnąć więcej. Zaawansowana technologia oszczędzania wzroku z certyfikatem TUV zmniejsza jego zmęczenie, redukując ilość
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 26 W |
| Wysokość (z podstawą) | 552 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 120 mm |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Szerokość | 613 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Przekątna ekranu | 27" |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.2 - 1 szt. HDMI 2.0 - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~92° (w lewo) ~92° (w prawo) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~2° (do przodu/w dół) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |



































































