Hama Power Pack Pocket 10 10000mAh
to niewielki powerbank, który możesz mieć zawsze przy sobie. To akcesorium o dużej pojemności jest lekkie i poręczne. Dzięki temu bez trudu zmieści się w każdej torbie lub bagażu podręcznym.

Mobilne zasilanie
Wskaźnik naładowania
Wbudowany wyświetlacz LED informuje o poziomie naładowania w czterech etapach (100%, 75%, 50%, 25%), dzięki czemu zawsze wiesz, ile energii pozostało oraz czy nadszedł czas na ładowanie.
Bezpieczne zasilanie
Powerbank Power Pack Pocket 10 korzysta z certyfikowanych ogniw, co zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Ochrona przed przeładowaniem, przepięciem, przegrzaniem oraz zwarciem gwarantuje bezpieczne użytkowanie w różnych warunkach.
| Kolor | Antracyt |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Szerokość | 66 mm |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Wysokość | 25 mm |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 105 mm |





















































