Hama Power Pack Pocket 5 5000mAh
to niewielki powerbank, który możesz mieć zawsze przy sobie. To akcesorium o dużej pojemności jest lekkie i poręczne. Dzięki temu bez trudu zmieści się w każdej torbie lub bagażu podręcznym.

Mobilne zasilanie
Wskaźnik naładowania
Wbudowany wyświetlacz LED informuje o poziomie naładowania w czterech etapach (100%, 75%, 50%, 25%), dzięki czemu zawsze wiesz, ile energii pozostało oraz czy nadszedł czas na ładowanie.
Bezpieczne zasilanie
Powerbank Power Pack Pocket 5 korzysta z certyfikowanych ogniw, co zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Ochrona przed przeładowaniem, przepięciem, przegrzaniem i zwarciem gwarantuje bezpieczne użytkowanie w różnych warunkach.
| Pojemność nominalna | 5 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Kolor | Antracyt |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 102 mm |
| Wysokość | 14,5 mm |
| Szerokość | 64 mm |



















































