Verbatim PMT-15
dodaje nowy wymiar pracy i rozrywki. Może służyć jako drugi ekran do laptopa podczas podróży, prezentacji jeden na jeden, albo jako dodatkowy duży wyświetlacz do telefonu, tabletu lub przenośnego systemu do gier. Kompaktowy i uniwersalny, przenośny monitor zapewnia dużą elastyczność, pozwalając na zwiększenie efektywności i przyjemności podczas podróży.

Przenośny ekran dotykowy
Ekran dotykowy
Reagujący i prosty w obsłudze ekran z dziesięciopunktowym dotykiem pozwala na gesty przesuwania, przewijania, przeciągania i szczypania, co zwiększa wydajność pracy. To świetne rozwiązanie, które w dowolnym miejscu i czasie pozwala uniknąć ograniczeń pojedynczego ekranu i poprawić wrażenia wizualne.

Rozdzielczość Full HD i technologia HDR
Przenośny monitor Verbatim wyświetla ponad 16 milionów kolorów w rozdzielczości 1080p, czyli Full HD. Dzięki technologii IPS (technologia przełączania płaszczyzn) obraz jest wyraźniejszy i bardziej precyzyjny, a szeroki kąt oglądania w proporcjach 16:9 zapewnia komfort użytkowania. Wbudowany stojak pozwala ustawić ekran pod wybranym kątem, co pozytywnie wpływa na wygodę i efektywność pracy.
Ekran wyposażony jest w technologię HDR (wysoki zakres dynamiki), która poprawia jakość obrazu, zwiększając kontrast i głębię kolorów, co przekłada się na bardziej realistyczne i atrakcyjne wizualnie wrażenia.

Podłączenie jednym kablem
Przenośny monitor łączy się za pomocą kabla USB-C, który przesyła zasilanie, dane i obraz w jednym przewodzie. Wystarczy podłączyć go do laptopa, Maca, tabletu, smartfona lub konsoli, aby od razu zacząć korzystać z dodatkowego ekranu.

Nowoczesny wygląd
Smukły i lekki ekran dotykowy bez trudu zmieści się do większości toreb podróżnych. Solidna, wytrzymała obudowa oraz dołączona do zestawu ochronna tuleja z neoprenu sprawiają, że jest to idealny towarzysz w podróży i na wycieczkach.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 800:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 8 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 215 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | A |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel USB-C Kabel USB-A -> USB-C Kabel zasilający |
| Dodatkowe informacje | Aluminiowa obudowa |
| Złącza | USB 2.0 - 1 szt. Wejście Mini jack - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. USB Typu-C (z Power Delivery) - 2 szt. |
| Typ ekranu | Dotykowy |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~85° (do przodu/w dół) |
| Czas reakcji | 6 ms (GTG) |



























































