Verbatim PMT-17
dodaje nowy wymiar zarówno pracy, jak i rozrywki. Może służyć jako drugi ekran do laptopa podczas podróży lub prezentacji jeden na jeden. Możesz także podłączyć go do telefonu, tabletu lub przenośnego systemu do gier, tworząc większy ekran. Ten przenośny, kompaktowy i uniwersalny monitor zapewni Ci pełną elastyczność, zwiększając efektywność i przyjemność korzystania w drodze.

Przenośny ekran dotykowy
Szybka i precyzyjna obsługa dotykiem
Responsywny i intuicyjny ekran obsługuje aż 10 punktów dotyku, umożliwiając gesty przesuwania, przewijania, przeciągania i szczypania. Dzięki temu praca staje się bardziej efektywna. To rozwiązanie, które pozwala w dowolnym miejscu i czasie ominąć ograniczenia pojedynczego ekranu, poprawiając komfort i jakość wizualną.

Full HD i technologia HDR dla wyraźniejszego obrazu
>Przenośny monitor Verbatim wyświetla ponad 16 milionów kolorów w rozdzielczości Full HD 1080p. Dzięki technologii IPS obraz jest ostrzejszy, bardziej szczegółowy i szeroko oglądany pod różnymi kątami. Wbudowany stojak pozwala ustawić ekran pod najbardziej komfortowym kątem, co pozytywnie wpływa na wygodę i efektywność pracy.
Ekran wyposażony w technologię HDR (wysoki zakres dynamiki) zapewnia głębię i bogactwo kolorów, poprawiając jakość wyświetlanego obrazu. Poszerza kontrast i paletę barw, co przekłada się na bardziej realistyczne i atrakcyjne wizualizacje.

Łatwe połączenie jednym kablem
Monitor łączy się przez kabel USB-C, który przesyła zasilanie, dane i obraz w jednym przewodzie. Wystarczy podłączyć go do laptopa, Maca, tabletu, smartfona lub konsoli, aby od razu zacząć korzystać z rozszerzonego ekranu.

Lekki i łatwy do przenoszenia
To smukłe i lekkie urządzenie z łatwością zmieści się do większości toreb podróżnych. Solidna obudowa i dołączone etui z neoprenu sprawiają, że jest idealnym towarzyszem w podróży, zapewniając ochronę i wygodę użytkowania.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 13 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 236 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | A |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel USB-C Kabel USB-A -> USB-C Kabel zasilający |
| Dodatkowe informacje | Aluminiowa obudowa |
| Złącza | USB 2.0 - 1 szt. Wejście Mini jack - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. USB Typu-C (z Power Delivery) - 2 szt. |
| Typ ekranu | Dotykowy |
| Przekątna ekranu | 17,3" |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~85° (do przodu/w dół) |
| Czas reakcji | 6 ms (GTG) |

































































