Podstawka chłodząca do laptopa SureFire Bora Green
Utrzymanie niskiej temperatury podczas gry ma kluczowe znaczenie. Podkładka chłodząca SureFire Bora, przeznaczona dla laptopów od 12 do 17 cali, skutecznie obniża temperaturę urządzenia, gdy podczas długich sesji gamingowych czujesz, że sprzęt się nagrzewa.

Gamingowa podkładka chłodząca
System chłodzenia Bora
Przegrzewanie się laptopa to główny powód spadków wydajności i awarii sprzętu. Inwestując w podkładkę chłodzącą SureFire Bora, nie tylko poprawisz komfort gry, ale także wydłużysz żywotność swojego urządzenia.

Wentylatory o dużej prędkości
Prędkość wentylatorów można dostosować do własnych potrzeb. Od całkowitego wyłączenia, po zwiększenie chłodzenia do 1200 obr./min. Nawet przy najwyższych obrotach, poziom hałasu nie przekracza 26 dBA – są niemal niesłyszalne.

Komfortowe chłodzenie
Aby zapewnić wygodę podczas użytkowania, podkładkę można ustawić pod dwoma różnymi kątami. Antypoślizgowa podstawa gwarantuje stabilność, a dwa zawiasowe ograniczniki z przodu zapobiegają zsuwaniu się laptopa w trakcie gry.

Szybkie podłączenie
SureFire Bora wyposażona jest w dodatkowy port USB, który można wykorzystać do podłączenia zewnętrznych urządzeń, takich jak klawiatura czy mysz gamingowa. Dodatkowo, podkładka posiada specjalną komorę na kable, co pozwala na utrzymanie porządku, gdy przewody nie są używane.

| Kolor | Czarno-zielony |
| Poziom hałasu | 26 dBA |
| Wysokość | 29 mm |
| Dodatkowe informacje | Antypoślizgowe podkładki Regulacja nachylenia podstawki System zarządzania kablami |
| Szerokość | 408 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Kabel USB |
| Podświetlenie | Zielone |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 3.0 - 1 szt. |
| Zasilanie | USB |
| Kompatybilność z laptopami | 17" |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Materiały | Plastik Stal |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Prędkość obrotowa | 1200 obr./min. |

















