Podstawka chłodząca do laptopa SureFire Bora Red
Utrzymanie chłodnej głowy podczas gry może mieć ogromne znaczenie. Podkładka chłodząca SureFire Bora, stworzona dla laptopów o przekątnej 12–17 cali, zapewnia niskie temperatury, gdy sytuacja staje się napięta podczas długich sesji gamingowych.

Gamingowa podkładka chłodząca
System chłodzenia Bora
Przegrzewanie jest głównym powodem problemów z wydajnością laptopów oraz uszkodzeń komponentów, dlatego inwestycja w gamingową podkładkę chłodzącą SureFire Bora nie tylko zwiększy komfort gry, ale także przedłuży żywotność laptopa.

Wydajne chłodzenie
Możesz dostosować prędkość wentylatorów do swoich potrzeb. Od całkowitego wyłączenia po zwiększenie wydajności chłodzenia za pomocą suwaków, nawet do 1200 obr./min. Nawet przy maksymalnej prędkości wentylatory generują jedynie 26 dBA – są niemal niesłyszalne.

Wygodne chłodzenie
Aby zwiększyć komfort, podkładkę chłodzącą można ustawić pod dwoma różnymi kątami. Antypoślizgowa podstawa zapewnia stabilność w kluczowych momentach gry. Dwa zawiasowe ograniczniki z przodu zapobiegają przesuwaniu się laptopa.

Szybka łączność
SureFire Bora posiada również dodatkowy port USB, który może być użyty do podłączenia zewnętrznych urządzeń, takich jak klawiatura, mysz czy inne akcesoria gamingowe. Dodatkowo, podkładka ma praktyczną komorę do przechowywania kabli (umieszczoną z tyłu), co pozwala na utrzymanie porządku, gdy przewody nie są używane.

| Kolor | Czarno-czerwony |
| Poziom hałasu | 26 dBA |
| Wysokość | 29 mm |
| Dodatkowe informacje | Antypoślizgowe podkładki Regulacja nachylenia podstawki System zarządzania kablami |
| Szerokość | 408 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB |
| Podświetlenie | Czerwone |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 3.0 - 1 szt. |
| Zasilanie | USB |
| Kompatybilność z laptopami | 17" |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Materiały | Plastik Stal |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Prędkość obrotowa | 1200 obr./min. |















