Monitor gamingowy LG UltraGear 27GS75Q-B
Zdominuj pole bitwy z monitorem dla graczy LG UltraGear 27GS75Q-B. Ekstremalnie szybki czas reakcji matrycy zapewni Ci cenne ułamki sekundy w intensywnych starciach. Płynność obrazu przełoży się na wyższą precyzję celowania, co da Ci przewagę nad rywalami. Dodatkowo, dynamiczny obraz oraz znakomite kolory sprawią, że jeszcze bardziej zanurzysz się w grze.

Zaskocz przeciwnika
Szybki ekran
Przygotuj się na płynne granie z częstotliwością odświeżania do 200 Hz oraz znakomitym czasem reakcji wynoszącym 1 ms (GtG). Wyższa prędkość i bardziej płynna akcja pozwalają na błyskawiczne reakcje na ruchy przeciwników i wyprzedzanie rywali.

Intensywne kolory
Zanurz się w świecie niesamowitych kolorów dzięki technologii HDR10. Ulepsza ona jakość obrazu i umożliwia odwzorowanie gamy kolorów sRGB na poziomie 99%. Dzięki temu gry stają się wizualnie zachwycające.

Doskonała synchronizacja
LG UltraGear 27GS75Q-B został oficjalnie zatwierdzony przez NVIDIA jako zgodny z technologią G-SYNC. Dodatkowo, jest wyposażony w AMD FreeSync. Oznacza to, że zapewnia płynne, szybkie akcje, które eliminują rozrywanie obrazu i zacięcia. Dzięki temu nie przegapisz żadnej klatki akcji, gdy odniesiesz zwycięstwo.

Zaawansowane funkcje dla graczy
Tryb Dynamic Action Sync umożliwia błyskawiczne atakowanie przeciwników. Ta funkcja synchronizuje zmysły gracza z dynamiczną akcją gry, minimalizując opóźnienia. Funkcja Crosshair umieszcza celownik na środku ekranu, co zwiększa celność w strzelankach pierwszoosobowych. Jest to również przydatne w grach FPS, gdzie precyzyjne celowanie jest kluczowe.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 29 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Wysokość (z podstawą) | 577 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Wielkość plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 90 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort |
| Dodatkowe informacje | Smart Energy Saving |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Szerokość | 613,5 mm |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | NVIDIA® G-SYNC® FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |



























































