Monitor gamingowy LG UltraGear 32GS75Q-B
Zaprojektowany z myślą o zwycięstwie, monitor LG UltraGear 32GS75Q-B otworzy przed Tobą nowy wymiar gier. Dzięki nowoczesnym technologiom oferuje niezwykle płynne doświadczenia, wydobywając z gier to, co najlepsze. LG UltraGear 32GS75Q-B zachwyca doskonałą jakością obrazu w szczegółowej rozdzielczości WQHD oraz agresywnym wyglądem. Graj intensywnie i reaguj sprawnie – zyskujesz przewagę.

Wejdź do gry
Niesamowicie szybki wyświetlacz
Lepiej odwzorowany, a co za tym idzie bardziej realistyczny ruch na ekranie, to zasługa matrycy o częstotliwości 180 Hz. Częstsze odświeżanie klatek w ciągu jednej sekundy sprawia, że obraz odbierany przez oko jest płynniejszy. W efekcie, gry i filmy cechują się niezwykłą dynamiką, a ruch kursora na ekranie jest bardziej precyzyjny. W połączeniu z czasem reakcji 1 ms GtG pozwala na szybszą grę oraz zwiększa ostrość i eliminuje poświatę, zapewniając całkiem nowe wrażenia w grach.

Realizm, który Cię oczaruje
Monitor LG UltraGear 32GS75Q-B obsługuje technologię VESA DisplayHDR 400, oferując szeroki zakres jasności i kontrastu, przenosząc Cię do realistycznego świata najnowszych gier, filmów i obrazów HDR. Monitor ten potrafi również przekształcić standardową treść na format HDR bezpośrednio na ekranie. Specjalny algorytm poprawia mapowanie tonalne i luminancję treści SDR, zapewniając jakość zbliżoną do HDR.

Idealna synchronizacja
Technologia AMD FreeSync synchronizuje częstotliwość odświeżania monitora z częstotliwością kompatybilnych kart graficznych i konsol. W ten sposób eliminuje efekt rozrywania obrazu (tearingu), który dzieli ekran. Minimalizuje również efekt zacinania się obrazu (stutteringu), gdy wydajność spada poniżej maksymalnej częstotliwości odświeżania. Co więcej, monitor został przetestowany i oficjalnie zatwierdzony przez firmę NVIDIA pod kątem zgodności z technologią G-Sync®.

Narzędzia dla graczy
Funkcja Dynamic Action Sync zmniejsza opóźnienia wejściowe, co pozwala graczom uchwycić kluczowe momenty w czasie rzeczywistym i szybko reagować. Black Stabilizer wspiera graczy w wykrywaniu snajperów ukrywających się w najciemniejszych zakamarkach oraz błyskawicznym nawigowaniu przy nagłych eksplozjach. Celownik umieszczony na środku zwiększa precyzję strzału. Licznik FPS umożliwia monitorowanie wydajności ładowania.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 33,6 W |
| Jasność | 320 cd/m² |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Wysokość (z podstawą) | 501 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Wielkość plamki | 0,272 x 0,272 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort |
| Dodatkowe informacje | Smart Energy Saving |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy Gaming |
| Szerokość | 713,9 mm |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Złącza | HDMI - 2 szt. DisplayPort - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync NVIDIA® G-SYNC® FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 98% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |





























































