| Kolor | Czarno-srebrny |
| Klasa energetyczna | F |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,273 x 0,273 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 30 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 617 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 150 mm |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Wbudowany HUB USB |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Złącza | RJ-45 (LAN) - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. USB Typu-C (z Power Delivery) - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. Wyjście DisplayPort - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort Kabel USB-C Kabel USB-A -> USB-C Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Czas reakcji | 5 ms 8 ms |
| Technologia synchronizacji | Nie posiada |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~21° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Głośniki | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |





























































