Monitor Dell P2723DE do użytku domowego i biurowego
Niezależnie od tego, czy używasz monitora w domu, czy w pracy, warto zadbać o komfort oczu. Ekran Dell P2723DE oferuje nie tylko wystarczającą przestrzeń roboczą do wygodnej pracy, ale także wysoką rozdzielczość. Dzięki temu doskonale sprawdzi się zarówno przy wprowadzaniu danych w programach, jak i podczas oglądania filmów. Dodatkowo, nowoczesny design urządzenia stanowi stylowe uzupełnienie każdego miejsca pracy.

Komfort, efektywność i wydajność
ComfortView Plus to wbudowana osłona o niskiej emisji niebieskiego światła, która jest zawsze aktywna. Redukuje ona potencjalnie szkodliwe niebieskie światło bez wpływu na kolory. Technologia IPS umożliwia podziwianie spójnych, żywych barw przy szerokim kącie widzenia. Dzięki 99% pokryciu przestrzeni sRGB uzyskasz dokładne odwzorowanie kolorów w standardzie.
Stylowe czarne wykończenie i kompaktowa ergonomiczna podstawa doskonale współgrają z ulepszonym systemem zarządzania kablami, który pozwala ukryć przewody w podstawie monitora. Możesz dostosować orientację monitora poprzez przechylanie, obracanie i regulację wysokości do 150 mm.

Zorganizowane centrum efektywności
Łatwo podłączysz urządzenia za pomocą portów DisplayPort (wejście), DisplayPort (wyjście), USB-C, HDMI oraz 4 superszybkich portów USB 5 Gb/s.
Dell P2723DE może stać się Twoim centrum efektywności. Dzięki portowi RJ45 do przewodowego połączenia z siecią Ethernet i USB-C z możliwością zasilania do 90 W – wszystko to bez bałaganu na biurku.
Wystarczy nacisnąć przycisk zasilania monitora, aby dzięki funkcji synchronizacji zasilania uruchomić jednocześnie monitor i podłączony do niego komputer Dell, nawet gdy pokrywa notebooka jest zamknięta. Ta funkcja jest dostępna dla wybranych komputerów Dell.

Wielozadaniowość na wyższym poziomie
Funkcja EasyArrange pozwala szybko zorganizować aplikacje na wielu ekranach. Możesz użyć 38 gotowych układów lub dostosować do pięciu okien, co znacznie ułatwia wykonywanie wielu zadań jednocześnie.
Skróty klawiszowe umożliwiają łatwe konfigurowanie ustawień zarządzania wyświetlaczem, co przyspiesza rozpoczęcie pracy.
Funkcja automatycznego przywracania zapamiętuje układ okien i aplikacji po przerwaniu pracy oraz przywraca stan końcowy nawet po odłączeniu monitora.

Ekologiczne podejście z myślą o teraźniejszości i przyszłości
Dell P2723DE jest wykonany w 85% z materiałów pochodzących z recyklingu i spełnia normy dotyczące ochrony środowiska, takie jak EnergyStar®, TCO Certified Edge i EPEAT® Gold. Dodatkowo, dostarczany jest w opakowaniu w 100% z tektury z recyklingu.
Monitor jest również energooszczędny. Dzięki funkcji PowerNap przyciemnia ekran lub przełącza go w tryb uśpienia, gdy nie jest używany.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 26 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 535 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 150 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort Kabel USB-C Kabel USB-A -> USB-C Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Technologia Dell ComfortView Plus Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable Wbudowany HUB USB |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Złącza | RJ-45 (LAN) - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 1 szt. USB Typu-C (z Power Delivery) - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. Wyjście DisplayPort - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~21° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~45° (w lewo) ~45° (w prawo) |



























































