Ubiquiti 52p UniFi USW-48-EU (48x1000Mbit 4xSFP)
Ubiquiti UniFi USW-48-EU to w pełni zarządzalny switch warstwy 2, który posiada 48 portów RJ-45 Gigabit Ethernet oraz 4 porty Gigabit SFP. To uniwersalne urządzenie zapewnia połączenie dla urządzeń klienckich w standardzie Ethernet do 1 Gb/s, oferując jednocześnie możliwość światłowodowego połączenia dostosowanego do sieci firmowej.

Rozbudowane funkcje warstwy drugiej
Przełącznik Ubiquiti UniFi USW-48-EU oferuje bogaty zestaw protokołów przełączania warstwy 2, w tym różne tryby pracy portów, takie jak przełączanie, agregacja czy porty lustrzane. Dodatkowo, posiada dotykowy, kolorowy ekran LCM o przekątnej 1,3 cala, który w prosty sposób pokazuje kluczowe informacje o systemie i stanie połączeń.

Prosta konfiguracja i zarządzanie
Możesz nadzorować działanie przełącznika Ubiquiti UniFi USW-48-EU oraz konfigurować urządzenie za pomocą intuicyjnej aplikacji UniFi Network. Jest ona dostępna zarówno z poziomu przeglądarki, jak i jako aplikacja na smartfona, co pozwala na monitorowanie sieci praktycznie z dowolnego miejsca. Centralnie zarządzaj wieloma urządzeniami, zdalnie aktualizuj oprogramowanie oraz śledź podłączonych użytkowników.

| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 52 |
| Szybkość przekierowań pakietów | 77,4 Mb/s |
| Maksymalny pobór mocy | 40 W |
| Dodatkowe informacje | Ekran dotykowy |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Kabel zasilający |
| Wysokość | 44 mm |
| Szerokość | 442 mm |
| Waga | 3,90 kg |
| Złącza | SFP - 4 szt. RJ-45 10/100/1000 Mbps - 48 szt. |
| Typ obudowy | Do szaf RACK |
| Warstwa przełączania | 2 |
| Zarządzanie | Zarządzalny L2 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) |
| Power over Ethernet (PoE) | Brak PoE |
| Przepustowość | 52 Gb/s |









