Ubiquiti 8p USW-AGGREGATION (8x10G SFP+)
Ubiquiti UniFi USW-AGGREGATION to w pełni zarządzalny przełącznik drugiej warstwy, który posiada 8 portów 10G SFP+. Stworzony, aby zwiększyć wydajność poprzez tworzenie połączeń agregacyjnych o dużej przepustowości. Ten switch montowany w szafie RACK oferuje szybkość przełączania wynoszącą 160 Gb/s.

Proste wdrożenie i zarządzanie
Przełącznik Ubiquiti USW-AGGREGATION jest wyposażony w dotykowy, kolorowy ekran LCM o przekątnej 1,3 cala, który w prosty sposób pokazuje kluczowe informacje o systemie i stanie połączeń. Dzięki głębokości wynoszącej jedynie 4,7 cala, przełącznik można łatwo zamontować w szafach przeznaczonych do konfiguracji SOHO.

Aplikacja UniFi Network
Możesz nadzorować działanie przełącznika Ubiquiti USW-AGGREGATION oraz konfigurować urządzenie za pomocą intuicyjnej aplikacji UniFi Network. Jest ona dostępna zarówno z poziomu przeglądarki, jak i jako aplikacja na smartfona, co pozwala na dostęp do sieci praktycznie z dowolnego miejsca. Centralnie zarządzaj wieloma urządzeniami, zdalnie aktualizuj oprogramowanie oraz monitoruj podłączonych użytkowników.

| Architektura sieci | 10 Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 8 |
| Szybkość przekierowań pakietów | 119 Mb/s |
| Maksymalny pobór mocy | 30 W |
| Wysokość | 44 mm |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
| Szerokość | 442 mm |
| Waga | 2,7 kg |
| Dodatkowe informacje | Ekran dotykowy |
| Złącza | SFP+ - 8 szt. |
| Zarządzanie | Zarządzalny L2 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Dostęp | Aplikacja Przeglądarka WWW (GUI) |
| Power over Ethernet (PoE) | Brak PoE |
| Przepustowość | 160 Gb/s |
| Typ obudowy | Do szaf RACK |











