Ubiquiti 16p USW-Lite-16-PoE
Ubiquiti USW-Lite-16-PoE to w pełni konfigurowalny przełącznik drugiej warstwy, który posiada 16 gigabitowych portów RJ-45, z czego 8 obsługuje zasilanie PoE+. Całkowity budżet mocy wynoszący 45 W umożliwia zasilanie wielu urządzeń wspierających Power over Ethernet, w tym punktów dostępowych UniFi.

Praktyczne rozwiązania
Przełącznik Ubiquiti USW-Lite-16-PoE zapewnia szeroki wachlarz protokołów warstwy 2 i może być łatwo monitorowany oraz zarządzany dzięki aplikacji UniFi Network. Jego bezwentylatorowa i kompaktowa budowa umożliwia wygodne użytkowanie na biurku lub montaż na ścianie przy użyciu dołączonych akcesoriów.

Aplikacja UniFi Network
Za pomocą intuicyjnej aplikacji UniFi Network możesz nadzorować działanie przełącznika Ubiquiti USW-Lite-16-PoE oraz konfigurować urządzenie. Aplikacja jest dostępna zarówno w przeglądarce, jak i na smartfonie, co pozwala na dostęp do sieci praktycznie z dowolnego miejsca. Centralnie zarządzaj wieloma urządzeniami, aktualizuj oprogramowanie zdalnie oraz monitoruj podłączonych użytkowników.

| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 16 |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 8 |
| Wysokość | 44 mm |
| Waga | 1,20 kg |
| Dodatkowe informacje | Możliwość montażu na ścianie QoS VLAN Spanning Tree |
| Typ obudowy | Biurkowy |
| Szerokość | 185 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Elementy montażowe Kabel zasilający |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 16 szt. |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at |
| Warstwa przełączania | 2 |
| Zarządzanie | Zarządzalny L2 |
| Dostęp | Aplikacja Przeglądarka WWW (GUI) |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE+ 802.3at (PSE) do 30W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W PoE+ 802.3at (PSE) do 30 W |





























