Powerbank Belkin 10000mAh (15W, USB-C, USB-A)
Ładuj swoje urządzenia w podróży, na uczelni lub w biurze z łatwością. Belkin 10000 mAh posiada trzy porty ładowania, co pozwala na jednoczesne zasilanie kilku urządzeń. Jego kompaktowa budowa oraz dołączony kabel sprawiają, że idealnie nadaje się do noszenia w torbie lub plecaku. Wskaźnik LED poinformuje Cię, gdy bateria w urządzeniu się wyczerpuje.

Ładowanie trzech urządzeń
Powerbank Belkin umożliwia jednoczesne zasilanie trzech urządzeń. Jego pojemność 10000 mAh wystarcza na długie godziny pracy dla smartfonów, tabletów czy laptopów. Akcesorium wyposażono w dwa porty USB-A oraz jeden USB-C. Przy pełnym obciążeniu, powerbank dostarcza moc do 15 W.

Wygodne użytkowanie sprzętu
Oprócz wielu portów, powerbank Belkin 10000 mAh oferuje komfortowe rozwiązania. Jego kluczowe zalety to duża pojemność i kompaktowy rozmiar, co pozwala na zabranie go wszędzie. W zestawie znajduje się kabel USB-C do USB-C, co umożliwia natychmiastowe użycie po wyjęciu z opakowania. Wbudowana dioda LED w prosty sposób sygnalizuje potrzebę naładowania powerbanka.

| Kolor | Różowy |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Wysokość | 26 mm |
| Waga | 222 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - USB Typu-C |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie |
| Szerokość | 101 mm |
| Długość | 169 mm |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |





















































