Powerbank Xtorm Fuel 10000 mAh 20W biały
Z Xtorm Fuel zawsze będziesz mieć dodatkową energię. Dzięki imponującej pojemności 10 000 mAh, to urządzenie dostarcza wystarczająco dużo mocy, aby zasilić Twoje sprzęty przez cały dzień, niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, na pieszej wycieczce, czy poza domem. Dodatkowo, powerbank został wykonany głównie z materiałów z recyklingu z certyfikatem GRS.

Bezpieczne i efektywne zasilanie urządzeń
Xtorm Fuel posiada szybki port USB-C Power Delivery o mocy 20 W, który umożliwia błyskawiczne ładowanie smartfonów, tabletów i innych sprzętów. Ponadto, urządzenie ma dodatkowy port USB-C o mocy 18 W oraz USB-A o mocy 18 W. Zintegrowane systemy ochrony przed przeładowaniem, zwarciem i przegrzaniem zabezpieczają zarówno podłączone urządzenia, jak i sam powerbank przed uszkodzeniami.

| Kolor | Biały |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C |
| Dodatkowe informacje | Technologia Power Delivery Wbudowany wyświetlacz Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie Quick Charge |
| Wysokość | 20 mm |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 140 mm |
| Łączna moc | 20 W |



























































