Powerbank Xtorm Fuel 45000 mAh 67W czarny
Powerbank Xtorm Fuel posiada 2 bardzo szybkie porty USB-C PD oraz jeden port USB-A. Umożliwia to ładowanie różnych urządzeń mobilnych. Jego obudowa jest w dużej mierze wykonana z plastiku z recyklingu, co przyczynia się do bardziej zrównoważonej przyszłości. Imponująca pojemność 45000 mAh pozwala na pełne naładowanie smartfona co najmniej 9 razy, a laptopa co najmniej dwa razy.

Szybkie ładowanie z dużą mocą
Dzięki trzem różnym portom możesz bez problemu ładować wiele urządzeń jednocześnie. Do zasilania laptopa można użyć portu USB-C PD o mocy 67 W, natomiast porty USB-C PD o mocy 27 W i USB-A o mocy 18 W są idealne do ładowania smartfona lub słuchawek. Funkcja pass-through pozwala na jednoczesne ładowanie Power Banku i podłączonych do niego urządzeń.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 45 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C |
| Dodatkowe informacje | Technologia Power Delivery Wbudowany wyświetlacz Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie Quick Charge |
| Wysokość | 80 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 210 mm |
| Łączna moc | 67 W |























































