Switch Ubiquiti 26p USW-24-POE
Rozbuduj swoją sieć kablową dzięki przełącznikowi UniFi Switch. Model USW-24-POE to przełącznik warstwy 2 z możliwością konfiguracji, wyposażony w 24 porty Gigabit Ethernet, z czego 16 to porty z automatycznym wykrywaniem 802.3at PoE+ oraz dwa porty SFP. Urządzenie oferuje połączenia Gigabit PoE dla urządzeń RJ45 Ethernet oraz opcje uplink Gigabit fiber do sieci firmowej.

Zarządzalny i konfigurowalny przełącznik UniFi
USW-24-POE to zarządzalny i konfigurowalny kontroler sieci UniFi z obsługą aplikacji mobilnych. Urządzenie dostarcza szeroki wachlarz zaawansowanych protokołów i funkcji przełączania warstwy 2, w tym tryby pracy (mirroring, switching lub agregacja) na port. Dodatkowo, sterownik sieciowy UniFi oraz aplikacja mobilna umożliwiają administratorom konfigurowanie i monitorowanie niemal wszystkich funkcji przełącznika w graficznym interfejsie użytkownika z dowolnego miejsca.

| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 26 |
| Maksymalny pobór mocy | 25 W |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 16 |
| Wysokość | 44 mm |
| Dołączone akcesoria | Elementy montażowe |
| Dodatkowe informacje | Link Aggregation VLAN Praca w trybie half i full-duplex Automatyczne krosowanie portów (Auto MDI-MDIX) Spanning Tree |
| Złącza | SFP - 2 szt. RJ-45 10/100/1000 Mbps - 24 szt. |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.1 x IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at |
| Warstwa przełączania | 2 |
| Zarządzanie | Zarządzalny L2 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE+ 802.3at (PSE) do 30W PoE+ 802.3at (PSE) do 30 W |
| Przepustowość | 52 Gb/s |
| Typ obudowy | Do szaf RACK |

















