Ubiquiti USW-Flex-Mini
Zbuduj oraz rozwijaj swoją sieć dzięki przełącznikom UniFi Switch. Model USW-Flex-Mini to konfigurowalny gigabitowy przełącznik warstwy drugiej, który posiada 5 portów RJ-45 Gigabit Ethernet, w tym jeden port zasilania PoE-In. Switch USW-Flex-Mini zapewnia możliwość przekierowania, umożliwiając jednoczesne przetwarzanie ruchu na wszystkich portach z prędkością linii bez utraty pakietów.

Łatwa instalacja
Kompaktowa konstrukcja oraz różnorodne opcje zasilania umożliwiają użycie Ubiquiti USW-Flex-Mini w praktycznie każdym miejscu. Możesz skorzystać z zasilania przez skrętkę Power over Ethernet 802.3af/at lub podłączyć zewnętrzny adapter zasilania 5V/1A do portu USB-C przełącznika. Maksymalne zużycie energii nie przekracza 2,5 wata.

Proste zarządzanie
Przełącznik Ubiquiti USW-Flex-Mini oferuje podstawowe protokoły przełączania oraz funkcje warstwy drugiej, z możliwością zarządzania i konfiguracji za pośrednictwem systemu UniFi Controller lub aplikacji mobilnej UniFi. Możesz korzystać z zaawansowanych opcji bezpieczeństwa, statystyk sieci w czasie rzeczywistym oraz automatycznego wykrywania podłączonych urządzeń.

| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 5 |
| Szybkość przekierowań pakietów | 7,4 Mb/s |
| Maksymalny pobór mocy | 2,5 W |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 1 |
| Wysokość | 21 mm |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | Automatyczne rozpoznawanie kabla krosowego (MDI/MDIX) |
| Typ obudowy | Biurkowy |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 5 szt. |
| Przepustowość | 10 Gb/s |
| Zarządzanie | Zarządzalny L2 |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W |

















