Power Bank Fresh N Rebel 12000 mAh Storm Grey
Przenośny akumulator Fresh N Rebel jest kompaktowy, dzięki czemu bez trudu zmieści się w kieszeni lub torbie. Wykorzystując nowoczesne ogniwa o wysokiej gęstości, jest nie tylko lekki i mały, ale także niezwykle wydajny. Posiada wskaźnik poziomu naładowania, który pozwala na szybkie sprawdzenie stanu baterii. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby od razu zobaczyć, ile energii pozostało. Obudowa wykonana jest z miękkich, lekkich materiałów, a jej kształt jest łagodny i ergonomiczny.

Szybkie ładowanie urządzeń
Dzięki portowi USB-C możesz nie tylko naładować powerbank, ale także korzystać z niego do zasilania innych sprzętów. Dodatkowo, urządzenie posiada jeden port USB, umożliwiający jednoczesne ładowanie kilku urządzeń. To rozwiązanie sprawdzi się podczas podróży lub w miejscach, gdzie nie ma dostępu do gniazdka. Sam powerbank szybko się uzupełnia i obsługuje technologię USB Power Delivery, oferując moc do 20 W.

Bezpieczne użytkowanie
Wszystkie powerbanki marki Fresh N Rebel wyposażone są w sześć systemów zabezpieczeń, które chronią Twoje urządzenia podczas ładowania. Zabezpieczenia te chronią przed przepięciami, przeciążeniami, przegrzewaniem, nadmiernym ładowaniem, głębokim rozładowaniem oraz zwarciem. Te niewielkie ładowarki można bezpiecznie zabrać na pokład samolotu, ponieważ posiadają certyfikat UN38.3.

| Kolor | Szary |
| Pojemność nominalna | 12 000 mAh |
| Liczba wyjść | 2 |
| Waga | 236 g |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem (SCP) Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Wskaźnik LED Technologia Power Delivery Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie (OCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OTP) Zabezpieczenie termiczne Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OCP) Zabezpieczenie termiczne (OTP) |
| Wysokość | 23 mm |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 127 mm |
| Szerokość | 65 mm |





















































