Power Bank Fresh N Rebel 12000 mAh Deep Mauve
Power Bank Fresh N Rebel charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami, co sprawia, że łatwo zmieści się w kieszeni lub torbie. Dzięki zastosowaniu ogniw o wysokiej gęstości, akumulatory są małe i lekkie, a jednocześnie niezwykle efektywne. Posiada wskaźnik naładowania, który umożliwia bieżące monitorowanie poziomu energii wewnętrznych akumulatorów. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby natychmiast zobaczyć, ile energii pozostało w powerbanku. Produkt wykonany jest z delikatnych, lekkich materiałów, a jego obudowa ma zaokrąglony kształt.

Szybkie ładowanie urządzeń
Z portem USB-C możesz zarówno ładować powerbank, jak i inne urządzenia. Dodatkowo, dostępny jest 1 port USB, który umożliwia jednoczesne ładowanie kilku sprzętów. To akcesorium pozwoli Ci na szybkie ładowanie urządzeń w trakcie podróży lub w miejscach, gdzie nie ma dostępu do gniazdka. Sam powerbank ładowany jest w błyskawicznym tempie. Obsługuje technologię USB Power Delivery, oferując moc ładowania 20 W.

Ochrona urządzeń
Wszystkie powerbanki Fresh 'n Rebel są wyposażone w sześć systemów zabezpieczeń, które chronią Twoje urządzenia. Wbudowane mechanizmy zabezpieczają przed przepięciami, przeciążeniem, przegrzaniem, przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem oraz zwarciem. Te przenośne ładowarki można również bezpiecznie zabrać na pokład samolotu, ponieważ posiadają certyfikat UN38.3.

| Kolor | Bordowy |
| Pojemność nominalna | 12 000 mAh |
| Liczba wyjść | 2 |
| Waga | 236 g |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem (SCP) Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Wskaźnik LED Technologia Power Delivery Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie (OCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OTP) Zabezpieczenie termiczne Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OCP) Zabezpieczenie termiczne (OTP) |
| Wysokość | 23 mm |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 127 mm |
| Szerokość | 65 mm |







































