Power Bank Fresh N Rebel 12000 mAh Smokey Pink
Power Bank Fresh N Rebel jest kompaktowy, co sprawia, że łatwo zmieści się w kieszeni lub torbie. Dzięki technologii ogniw o dużej gęstości, akumulatory są małe i lekkie, ale jednocześnie bardzo efektywne. Wyposażony jest we wskaźnik zasilania, który pozwala na bieżąco monitorować poziom naładowania baterii. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby natychmiast sprawdzić, ile energii pozostało w urządzeniu. Akcesorium wykonane jest z miękkich, lekkich materiałów, a jego obudowa ma delikatny kształt.

Szybkie ładowanie urządzeń
Dzięki portowi USB-C można ładować powerbank, a także używać go do ładowania innych urządzeń. Dodatkowo posiada 1 port USB, co umożliwia ładowanie kilku urządzeń jednocześnie. Akcesorium pozwala na szybkie ładowanie sprzętów w podróży lub w miejscach bez dostępu do gniazdka. Sam powerbank ładuje się błyskawicznie. Obsługuje technologię USB Power Delivery i oferuje moc ładowania 20 W.

Bezpieczeństwo sprzętów
Wszystkie powerbanki Fresh 'n Rebel posiadają 6 zabezpieczeń, które gwarantują ochronę Twoich urządzeń. Wbudowane systemy zabezpieczają przed przepięciem, przetężeniem, przegrzaniem, przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem i zwarciem. Te przenośne ładowarki można również bezpiecznie zabrać na pokład samolotu, ponieważ posiadają certyfikat UN38.3.

| Kolor | Różowy |
| Pojemność nominalna | 12 000 mAh |
| Liczba wyjść | 2 |
| Waga | 236 g |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem (SCP) Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Wskaźnik LED Technologia Power Delivery Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie (OCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OTP) Zabezpieczenie termiczne Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OCP) Zabezpieczenie termiczne (OTP) |
| Wysokość | 23 mm |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 127 mm |
| Szerokość | 65 mm |









































