Power Bank Fresh N Rebel 12000 mAh Dried Green
Mały rozmiar Power Banku Fresh N Rebel sprawia, że bez trudu zmieści się w kieszeni lub torbie. Wykorzystując nowoczesne ogniwa o wysokiej gęstości, akumulatory są nie tylko kompaktowe i lekkie, lecz także bardzo wydajne. Urządzenie posiada wskaźnik poziomu naładowania, dzięki czemu w każdej chwili możesz sprawdzić, ile energii pozostało. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby od razu zobaczyć, ile energii jeszcze jest dostępne. Obudowa wykonana jest z miękkich, lekkich materiałów, a jej kształt jest łagodny i ergonomiczny.

Szybkie ładowanie urządzeń
Dzięki portowi USB-C można nie tylko naładować powerbank, ale także zasilać nim inne urządzenia. Dodatkowo, urządzenie posiada jeden port USB, umożliwiający jednoczesne ładowanie kilku sprzętów. To rozwiązanie sprawdzi się podczas podróży lub w miejscach, gdzie nie ma dostępu do gniazdka. Sam powerbank szybko się uzupełnia i obsługuje technologie USB Power Delivery, oferując moc do 20 W.

Bezpieczne użytkowanie urządzeń
Wszystkie powerbanki marki Fresh 'n Rebel wyposażone są w sześć systemów zabezpieczeń, które chronią Twoje urządzenia podczas ładowania. Wbudowane funkcje zabezpieczają przed przepięciami, przeciążeniami, przegrzewaniem, nadmiernym ładowaniem, rozładowaniem oraz zwarciem. Te kompaktowe ładowarki można bezpiecznie zabrać na pokład samolotu, ponieważ posiadają certyfikat UN38.3.

| Kolor | Zielony |
| Pojemność nominalna | 12 000 mAh |
| Liczba wyjść | 2 |
| Waga | 236 g |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem (SCP) Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Wskaźnik LED Technologia Power Delivery Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie (OCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OTP) Zabezpieczenie termiczne Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OCP) Zabezpieczenie termiczne (OTP) |
| Wysokość | 23 mm |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 127 mm |
| Szerokość | 65 mm |





















































